Praca Naprawa samochodów w Kolbudach

Znaleźliśmy 2 oferty

Mechanik maszyn budowlanych

Zadania wykonywanie napraw i serwisów maszyn budowlanych (m in. koparko-ładowarki, koparki, spycharki, walce, itp.) wykonywanie napraw i serwisów sprzętu drobnego ( m.in. zagęszczarki, piły) prace modernizacyjne i konserwacyjne dokonywanie przeglądów

2024-03-27 09:00:22
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
STRABAG BMTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3,2
2 dni temu z praca.pl

Technik/mechanik

Zakres obowiązków:Rozwiązywanie zagadnień technicznych. Montaż, naprawa, konserwacja i obsługa techniczna maszyn i urządzeń. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7-15, 8-16. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wyma

2024-02-28 18:41:32
do 8000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Vemat group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
30 dni temu z Gdański Urząd Pracy