Praca Naprawa samochodów w Jaworze

Znaleźliśmy 5 ofert

mechanik UR

Cześć. Praca z maszynami to jest coś, co lubisz?Posiadasz już doświadczenie w tym kierunku w firmie produkcyjnej lub skończyłeś szkołę w pokrewnym kierunku?Jeśli odpowiedź brzmi TAK to aplikuj! Zajmie Ci to chwilkę. Do usłyszenia.Oczekujemygotowość d

2024-03-05 11:53:59
23 dni temu z jobs.pl

Mechanik Utrzymania Ruchu | premie | dodatek...

Zadania:bieżące naprawy maszyn, ustalanie przyczyn awariiprzeglądy okresowe oraz konserwacja maszynprowadzenie dokumentacjiWymagania:doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskupraktyczna wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki, pneumatykiuprawnienia

2024-03-09 05:25:32
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Gi group poland s.a
19 dni temu z infopraca.pl

Mechanik

Twój zakres obowiązków, zapoznawanie się z dokumentacją techniczną urządzeń i maszyn, analizowanie i usuwanie awarii maszyn, wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn, dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn, wsparcie..

2024-03-01 12:40:32
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Leadec Sp. z o o
27 dni temu z pracuj.pl

Mechanik utrzymania ruchu

Twój zakres obowiązkówRealizacja przeglądów prewencyjnych dla maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z ustalonym harmonogramem.Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń.Praca wraz z zespołem technicznym w systemie dwuzmianowy

2024-01-10 11:00:07
Caverion Poland S.A
78 dni temu z gowork.pl

Technik mechanik w dziale techniki pomiarowej

2024-03-01 16:40:28