Praca Naprawa samochodów w Gryficach

Znaleźliśmy 3 oferty

Elektryk / Mechanik Utrzymania Ruchu

Jeżeli posiadasz: Wykształcenie techniczne (warunek konieczny), Znajomość języka angielskiego (mile widziana), Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Praktyczną znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń przem

2024-03-14 10:40:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Roca pool - spa sp. z o. o
5 dni temu z praca.pl

Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Zakres obowiązków:Naprawa maszyn rolniczych i urządzeń przemysłowych. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 2)Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: MILE WIDZAINE KURSY ZAWODOWE

2023-11-24 18:41:20
od 4500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Lasland Sp. z o.o
2,2
116 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Mechanik pojazdów samochodowych

Zakres obowiązków:naprawa pojazdów samochodowych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechaniczneInne wymagania: doświadczenie w zawodzie mechanik, w przypadku braku osoby z ww. wyksztaceniem pracodawca zapewni

2024-02-01 18:41:23
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
47 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Gryfice