Praca Naprawa samochodów w Ełku

Znaleźliśmy 3 oferty

PRACA DLA MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

ZATRUDNIĘ MECHANIKA SAMOCHODOWEGO DO FIRMY ARTEX . ORACZE 2A PRACA ZWIĄZANA Z NAPRAWĄ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

2024-02-28 12:03:55
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
FIRMA ARTEX
52 dni temu z lento.pl

Staż z urzędu pracy Pomocnik mechanika

Opis zadań:, Wymagania: Stypendium brutto: 1 790,3 PLNRodzaj umowy:Nie dotyczyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracySposób aplikowania:za pośrednictwem urzęduProfil działalności pracodawcy:handelMiejsce pracy: Szeligi, powiat:

2024-04-03 18:41:52
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
17 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Mechanik pojazdów samochodowych

Zakres obowiązków:montaż i demontaż podzespołów samochodowych, pomoc przy naprawie samochodów różnych marek Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczneWymagania pożądane: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* Wyna

2024-04-03 18:41:52
do 4500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
17 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Podobne oferty pracy

mechanik samochodowy, pracownik obslugi samochodow/naprawa

SZUKAM PRACOWNIKA MECHANIK SAMOCHODOWY I PRACOWNIKA DO OBSLUGI SAMOCHODOW WYMIANA OPON, ZBIEZNOSC,NAPRAWA OPON

2024-03-17 16:21:00
4000 - 6000 zł
MIK JĘDRZEJCZYK S.J
Wyszków +150km
34 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Ełk

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 214 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy