Praca Naprawa samochodów w Chwaszczyno

Znaleźliśmy 2 oferty

Pomocnik mechanika

Firma FB-JELCZ Sp. z o.o. poszukuje energicznego i zaangażowanego kandydata na stanowisko..

2024-01-12 06:21:04
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
FB-JELCZ Sp. z o.o
104 dni temu z trojmiasto.pl

Inżynier - Konstruktor mechanik Nowe

Twój zakres obowiązków, Projektowanie maszyn i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących urządzeniach, Tworzenie modeli 3D mechanizmów i konstrukcji stalowych, Sporządzanie dokumentacji rysunkowej..

2024-04-25 11:40:44
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MPL TECHMA Sp. z o.o
Dzisiaj z pracuj.pl
Podobne oferty pracy

Mechanik pojazdów samochodowych

Zakres obowiązków:Naprawa i obsługa pojazdów mechanicznych. Wykonywanie adaptacji i kalibracji systemów bezpieczeństwa w pojazdach mechanicznych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstaw

2024-03-27 18:41:49
do 12000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Duchservice centrum naprawy samochodów atur...
29 dni temu z Gdański Urząd Pracy
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Chwaszczyno

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 285 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy