Praca Naprawa samochodów w Chełmnie

Znaleźliśmy 2 oferty

Szukam mechanika

Witam poszukuje mechanika do pracy z doświadczeniem wynagrodzenie o umietnosci w pracy mechanik samochodowy

2024-04-10 19:11:51
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Robud Paweł
10 dni temu z lento.pl

Mechanik- ślusarz

Zakres obowiązków:Naprawa maszyn i urządzeń Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania pożądane: Wykształcenie: średnie zawodoweInne wymagania: Umiejętność naprawy maszyn i urządzeń Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5

2024-01-26 18:41:48
do 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zakłady Sprzętu Mechanicznego URSUS Sp.z...
85 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Podobne oferty pracy

Mechanik pojazdów samochodowych

Zakres obowiązków:Naprawa i obsługa pojazdów mechanicznych. Wykonywanie adaptacji i kalibracji systemów bezpieczeństwa w pojazdach mechanicznych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstaw

2024-03-27 18:41:49
do 12000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Duchservice centrum naprawy samochodów atur...
24 dni temu z Gdański Urząd Pracy
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Chełmno

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 214 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy