Praca na wylęgarni w Niemczech

Miejsce pracy: Bez lokalizacji
Region:

Interesuje Cię praca na stałe?
Znasz Język niemiecki ?
Jesteś gotów do podjęcia pracy od zaraz?
Mamy ofertę pracy dla Ciebie!
Prężnie rozwijająca się Agencja pracy Concept Plus Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko:
PRACA NA WYLĘGARNI
Miejsce pracy: Niemcy , Dohren/Emstek
Zakres obowiązków:
- kontrola stanu zdrowia kurcząt
- utrzymaniem higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
- sortowanie, przekładanie jaj
Oferujemy:
- stawka: 9,49 €/godz. brutto
- zwrot kosztów dojazdu busem do Niemiec (max. 75€); przyjeżdżając własnym samochodem otrzymasz bon paliwowy w wysokości max. 100€
- umowa o pracę na warunkach niemieckich
- wsparcie polskiego koordynatora
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego – podstawowa
- wytrzymałość fizyczna
- umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy lub skontaktowanie się z naszym biurem.

Concept Plus Sp. z o.o.
ul. Grottgera 26
35-005 Rzeszów
Tel. + 48 17 878 - pokaż numer telefonu - 17 8787026
Tel. kom. + 48 504 - pokaż numer telefonu - 504969105
Email ase@cp-personal.com
ek@cp-personal.com
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA