Praca na weekendy - Gliwice

Miejsce pracy: Gliwice
Region: Śląskie
Agencja zatrudnienia „L.&P.” Sp. z o.o. nr. certyfikatu 6828 poszukuje Kandydatek/ Kandydatów do pracy w dziale czyszczenia technicznego hal produkcyjnych,
mile widziani uczniowie/studenci lub inne osoby poszukujące pracy weekendowej.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością nawiązania dłuższej współpracy.

Opis stanowiska:
• Prace związane z kompleksowym czyszczeniem hal produkcyjnych .

Wymagania:
• Sumienność, dokładność, wysoka motywacja do pracy;
• Dyspozycyjność do pracy w weekendy.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę zlecenie;
• Pracę od soboty do niedzieli;
• System 8 godzinny;
• Wynagrodzenie 14 zł brutto/h;
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i na wykorzystanie ich w obecnym procesie rekrutacji prowadzonym przez L&P Sp. z o. o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”

Jeśli chciałby Pan / chciałaby Pani wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych prosimy o zaznaczenie poniżej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i na wykorzystanie ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez L&P Sp. z o. o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA