Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Magazynier/ Starachowice

pokaż opis

Wynagrodzenie: do 20 Co oferujemy?umowę zleceniewypłatę wynagrodzenia w dniówkachmożliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzinmożliwość zdobycia doświadczeniawolne weekendyCzego oczekujem

2021-09-16 17:16:01
10 dni temu z dryg.pl

Magazynier, praca od zaraz, Wrocław ul. Graniczna

FACHOWCY FIRMY MEYER SP. Z O. Opokaż opis

Wynagrodzenie: od 3800 do 4500 zł netto miesięcznie Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na magazynie f

Magazynier

2021-09-09 17:16:02
17 dni temu z dryg.pl

Magazynier

Excellentpokaż opis

Excellent Firma z kapitałem polskim, działająca w branżach: wyposażenie łazienek/kompleksowe wyposażenie wnętrz oraz szkło budowlane. Producent – dystrybutor krajowy - eksporter – importe

2021-09-07 14:03:09
19 dni temu z dryg.pl

Magazynier

ACTIO-HRpokaż opis

Co oferujemy? umowę o pracę cały etat wolne weekendy przyuczymy również osoby bez doświadczenia Czego oczekujemy? dyspozycyjności od zaraz przesłania aktualnego CV doświadczenia na podobnym s

Logistyk / Magazynier

Leroy Merlin Polska SP. z o. opokaż opis

Jeżeli: jesteś otwarty na kontakt z ludźmi; potrafisz działać zespołowo; skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony; jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym (także w weekendy) w godzinach otwarcia sklepu. posiadasz uprawnienia na wózki wid

2021-09-25 19:31:00
Wczoraj z praca.pl

Magazynier

MBS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...pokaż opis

Twój zakres obowiązków, rozładunek, załadunek, rozkładanie towarów, rozkładanie towaru w magazynie , przygotowywanie opakowań do pakowania , utrzymywanie porządku na regałach magazynowych i w ich otoczeniu , przekazywanie towarów do działu..

2021-09-25 18:40:17
Wczoraj z pracuj.pl

Magazynier z orzeczeniem o niepełnosprawności

WORKONpokaż opis

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, praca dwuzmianowa w godzinach 6-14 i 10-18, wynagrodzenie 2300 netto na okresie próbnym, po okresie próbnym 2400 netto + premie. Zakres obowiązków: - kompletacja zamówień, - rozkładanie i składowa

2021-09-25 18:20:15
Wczoraj z lento.pl

MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZEK WIDŁOWY

FALLWORK Sp. Z O. Opokaż opis

-obsługa wózka widłowego spalinowego (do 3m) -wymiana butli gazowej w wózku widłowym -prace załadunkowo-rozładunkowe -dbałość o porządek i czystość w magazynie -kontrola stanów magazynowych

2021-09-25 06:55:48
Wczoraj z fallwork.pl

Magazynier z OWW – 3800/msc

Logistyk/ magazynier

pokaż opis

Zakres obowiązków:Przyjmowanie dostaw; rozmieszczenie towaru w strefach magazynowych i na hali sprzedaży; kompleksową obsługę klientów; przeprowadzanie bieżących inwentaryzacji; zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów. Wymagania:Wymagania k

2021-09-24 18:40:11
2 dni temu z Centralna baza ofert pracy

MAGAZYNIER / KA LOTNISKA - niemiecka umowa +...

Walter Fach Kraft GmbHpokaż opis

Przez 24 lata niejeden fachowiec stał się dzięki Nam specjalistą w swojej branży. Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to: praca w Niemczech, Austrii oraz Polsce, umowa o pracę i zapewnione zakwaterowanie. Współpraca z nami gwarantuje konkurencyjne wynagr

2021-09-24 17:06:37
2 dni temu z lento.pl

MAGAZYNIER / KA LOTNISKA - stała praca + ZAKWATEROWANIE

Walter-Fach-Kraft Personal GmbHpokaż opis