Praca na stoisku Napoje/Alkohole

Miejsce pracy: Opole
Region: Opolskie
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: OPOLE
Nr ref: NS/NA/07/2018

Opis stanowiska
- praca na stoisku Napoje/Alkohole
- obsługa klientów w zakresie lokalizacji artykułów
- przenoszenie i układanie artykułów
- prace porządkowe na stoisku

Oferujemy:
- pracę na podstawie umowy zlecenie
- atrakcyjne warunki finansowe
- pracę zmianową
- miłą atmosferę pracy

Wymagania:
- posiadanie książeczki sanepidowskiej z aktualnymi badaniami lub chęć jej wyrobienia
- poważne i odpowiedzialne podejście do pracy
- sumienność i zaangażowanie w podejmowane obowiązki

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 774 - pokaż numer telefonu - 774079471
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem “Praca na stoisku napoje/alkohole”

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie www.ottoworkforce.pl). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem http://rodo.ottoworkforce.pl/pdfs/zgody_pl/recruitment_pl.pdf

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA