Praca na stanowisku: Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Region: Lubuskie
PRACOWNIK MAGAZYNU - przepakowywanie odzieży, obuwia i akcesoriów.

Miejsce pracy: Świebodzin (bezpłatny dojazd!)

Specyfika pracy:
- Praca na 2 zmiany
- 5-dniowy system pracy
- Praca stojąca
- Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy
- Przepakowywanie zwrotów - odzieży, obuwia, biżuterii itp. zgodnie ze standardami klienta

Obowiązki:
- Sortowanie i kontrola jakości produktów
- Przygotowanie towaru do wysyłki i wprowadzanie na stan magazynowy
- Dbanie o czystość w miejscu pracy

Oczekujemy od Ciebie:
- Zaangażowania w wykonywaną pracę
- Dokładności, uczciwości, samodzielności w działaniu
- Umiejętności pracy wg ustalonych reguł
- Dbania o porządek, dyscyplinę pracy oraz przestrzegania zasad BHP

Jeżeli do nas dołączysz – oferujemy:
- Umowę o pracę
- 2650 – 3500 złotych brutto na starcie
- 300 złotych brutto miesięcznie – bonus związany z brakiem chorobowego
- Prywatną opiekę zdrowotną
- Fundusz socjalny
- Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
- Darmowy transport z wybranych kierunków
- Program Poleceń – 500 złotych przy zatrudnieniu
znajomej osoby, kolejne 500 złotych po pół roku

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy Ingram Micro CFS Fulfilment Sp .z o.o.

Pracownik Magazynu
wczoraj z lento.pl
Przepakowywanie odzieży - Pracownik magazynu
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA