praca na produkcji/montażu, Białystok

Miejsce pracy: Białystok
Region: Podlaskie
Szukasz pracy w której możesz zdobywać doświadczenie i nowe umiejętności? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu, dobrej atmosferze i atrakcyjnych zarobkach?

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko monter/operator produkcji

Zadania:
- odbieranie i kontrola jakości wytwarzanych elementów z taśmy produkcyjnej
- prace manualne związane z montowaniem drobnych elementów

Wystarczy, że
- Jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna do pracy na 3 zmiany
- posiadasz podstawowe zdolności manualne

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- prywatną opiekę medyczną + kartę sportową
- dofinansowanie do posiłków

Wyślij SMS o treści PRACA na nr 506 - pokaż numer telefonu - 506 463 307 lub aplikuj poprzez link podany poniżej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Oferta pracy tymczasowej
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA