Praca na produkcji - wulkanizacja taśm

Miejsce pracy: Mikołów
Region: Śląskie
Poszukujemy pracownika do hali produkcyjnej zlokalizowanej w Mikołowie przy ul. Żwirki i Wigury 54 na stanowisko Wulkanizatora.

Zakres obowiązków:

- wulkanizacja taśm;
- obsługa maszyn i elektronarzędzi;
- dbanie o czystość stanowiska pracy oraz porządek na hali;
- praca na magazynie.

Wymagania:

- mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe, niekoniecznie w branży;
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i/lub suwnice;
- gotowość do pracy na 2 zmiany w systemie tygodniowym (6-14, 14-22).

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (pierwsza umowa na 3-miesieczny okres próbny, druga umowa na czas określony 6-miesięcy, trzecia umowa na czas nieokreślony);
- wynagrodzenie zasadnicze na okresie próbnym w wysokości 3932 zł brutto;
- po okresie próbnym dodatkowe premie oraz bonusy;
- ubezpieczenie na życie;
- prywatna opieka medyczna Luxmed;
- dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport.

Oferty pracy Dunlop Conveyor Belting Polska Sp. z o. o.

Sales Support Administrator
miesiąc temu z pracuj.pl
Pracownik produkcji - wulkanizacja taśm
2 miesiące temu z lento.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA