Praca na produkcji

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Firma Lavoro Sp. z o.o. (nr cert. 9603) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy we Wrocławiu przy prostych czynnościach produkcyjnych.

Mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zadania na stanowisku pracy:
- obsługa maszyn produkcyjnych
- kontrola jakościowa
- pakowanie gotowego produktu
- układanie i foliowanie produktów na paletach

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
- niezbędne szkolenia
- wynagrodzenie zasadnicze powiększone o system premiowy
- terminowość wypłat

Oczekujemy:
- chęci i motywacji do pracy
- sprawności fizycznej
- zaangażowania i sumienności

Nie czekaj! Dzwoń!
Tel: 791 - pokaż numer telefonu - 791 121 103 lub 791 - pokaż numer telefonu - 791 120 639

Do przesyłanych CV prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych zgodnie z treścią zamieszczoną na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl.
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA