Praca na produkcji - transport zakładowy - solidna firma

Miejsce pracy: Pleszew
Region: Wielkopolskie
Poszukujesz rzetelnej firmy i godziwego zarobku? Interesuje Cię stabilna praca, ale boisz się zaufać obcym firmom? Spotkaj się z nami, abyśmy mogli się poznać.

Zaufaj i poznaj sprawdzoną markę. Firma Adecco - jedna z największych firm rekrutacyjnych, organizuje spotkanie informacyjne, na którym możesz dowiedzieć się o aktualnych ofertach pracy w MAHLE Behr w Ostrowie Wielkopolskim. 23.08.2018 r. zapraszamy do Pleszewa na ulicę Wyspiańskiego 6, do budynku Powiatowego Urzędu Pracy o godzinie 10:00. Zapewniamy rzetelne warunki i pewne zarobki.

Wstęp wolny dla każdego.

Każdy może zostać naszym pracownikiem- nie potrzeba doświadczenia, wystarczy chęć pracy.
Przyjdź i zobacz - to nic nie kosztuje i nie jest zobowiązujące.

Zapewniamy transport zakładowy!

Oferujemy
• atrakcyjne stawki wynagrodzenia (podstawa + 2 premie regulaminowe + dodatki)
• umowę o pracę tymczasową na cały etat (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
• odzież i obuwie robocze
• w pierwszym półroczu pracy – 2 podwyżki
• pakiet benefitów Adecco + Club
• ubezpieczenie grupowe oraz kartę sportową
• możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym w Adecco
• możliwość zdobycie doświadczenia na produkcji
• dogodny dojazd komunikacją miejską oraz pozamiejską
• pracę na 3 zmiany bądź w systemie 4 – brygad – Ty decydujesz!

Zadania
• prostymi pracami produkcyjnymi - nie mamy taśm, ani akordu
• wizualną kontrolą detalu
• obsługą maszyn produkcyjnych typu prasy, walcarki, giętarki, układarki itp.

Oczekujemy
• wysokiej motywacji do pracy
• gotowości do pracy w systemie 3 zmian lub 4 brygad

Adecco Poland APT nr 364.
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA