Praca na produkcji szuka właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Region: Wielkopolskie
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco
Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który
posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994
roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na
terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63
000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Szukasz Pierwszej pracy? A może chcesz zmienić aktualną? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Pamiętaj, praca sama się nie zmieni. To do Ciebie należy pierwszy krok. My Ci chętnie pomożemy!

Nasz klient, lider branży produkcyjnej otwiera dla Was swoje drzwi!
Poznaj
specyfikę firmy, wejdź na produkcję i zdecyduj, czy chcesz być częścią
zespołu i produkować detale dla światowych marek samochodowych.

Co możesz zyskać:

  • pracę od "zaraz" w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( ZUS + płatny urlop)
  • przejrzysty zakres zadań na poszczególnych stanowiskach
  • pracę w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym (Ty decydujesz)
  • stawkę miesięczną rosnącą wraz ze stażem pracy + 2 premie regulaminowe + premie uznaniowe
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • możliwość pracy w płatnych nadgodzinach
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • karta sportowa w atrakcyjnej cenie
  • zniżki na zakupy do 50%
  • darmowe bilety do kina, nagrody w konkursach i wiele innych

Czym będziesz się zajmował:

  • prostymi pracami produkcyjnymi - nie mamy taśm, ani akordu
  • wizualną kontrolą detali
  • obsługą maszyn produkcyjnych typu prasy, walcarki, giętarki, balansarki, układarki itp.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wysokiej motywacji do pracy
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmian lub 4 brygadowym
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Was nauczymy!

Jak się do nas zgłosić??

Odwiedź nas w każdy wtorek o godzinie 10.00, poznaj firmę i zadecyduj sam!
zaaplikuj on-line
napisz SMS o treści PRACA na nr 723 - pokaż numer telefonu - 723 193 101 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK nasz profil PRACUJ W WIELKOPOLSCE

Serdecznie zapraszamy
co wtorek na Drzwi Otwarte. Czekamy na Was w firmie MAHLE Behr (Solidny
Pracodawca Roku 2017) na ul. Wodnej 15 w Ostrowie Wielkopolskim o
godzinie 10:00.

Zapraszamy do kontaktu: 7231 - pokaż numer telefonu - 231-193-101 lub aplikowania on-line: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Praca-szuka-Ciebie-Przyjdz-zobacz-i-zdecyduj-Nie-wymagamy-doswiadczenia-/76667 - pokaż numer telefonu - 667-122034-25-826-1688.html

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA