Podobne oferty pracy

Operator CNC

Twój zakres obowiązków, Obsługa maszyn sterowanych numerycznie, Obsługa frezarek/ tokarek CNC - obróbka metali - przestrzeganie i kontrola ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych;, Produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu;,..

2023-03-29 15:40:33
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
BROEN POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4,6
Wczoraj z pracuj.pl

Szwaczka maszynowa

Zakres obowiązków:szycie na maszynach szwalniczych typu/: stebnówka, owerlok. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: szycie i łączenie elementów na maszynach szwalniczychInne wymagania: umiejetność szyc

2023-03-27 18:41:19
od 3490 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Usługi krawieckie bogusława bardzińska
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Inżynier Jakości

Twój zakres obowiązków, Tworzenie i modyfikacje dokumentacji jakościowej, w tym instrukcji kontroli, kart identyfikujących status materiału., Zarządzanie sprzętem kontrolno - pomiarowym., Zarządzanie wskaźnikami jakościowymi, w tym przygotowywanie..

2023-03-27 15:40:41
Harris Calorific International Sp. z o.o
3 dni temu z pracuj.pl

Mistrz Zmianowy - Lider

Twój zakres obowiązków, Przezbrajanie linii montażowych;, Organizowanie prac monterów zgodnie z celem produkcyjnym, Raportowanie zleceń produkcyjnych zgodnie ze specyfikacjami/instrukcjami w systemie ERP, Kontrolowanie jakości wyrobu (wizualna) na..

4,6

Specjalista ds. Controllingu

Min. 3 - letnie doświadczenie w dziale controllingu w firmie produkcyjnej,Wykształcenie wyższe,Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków - dociekliwości i dokładność,Komun

2023-03-26 11:54:18
4 dni temu z jobs.pl

Międzynarodowa firma produkcyjnanowa rola w dziale controllingu

2023-03-25 17:59:02
5 dni temu z michaelpage.pl

Lider Zmiany Sklepu Dealz - Dobre marki. Super...

Oczekujemy od Ciebie:• Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz doświadczenia w prowadzeniu zmiany – minimum rok,• Umiejętności pracy w zespole i przekazywania zadań do wykonania,• Zaangażowania, odpow

2023-03-25 12:37:11
DEALZ Poland Sp.zo.o
5 dni temu z pracazarogiem.pl

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. Controllingu będzie wsparciem dla Kontrolera Finansowego w lokalnym zakładzie produkcyjnym oraz będzie miała możliwość rozwoju zawodowego pod kątem samodzielnego nadzorowania obszaru controllingu w drugim zakładzie

2023-03-25 05:25:39
Michael Page
4,9
5 dni temu z infopraca.pl