Praca na magazynie z Prawem Jazdy kat. B- ZADZWOŃ!

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: Śląskie
operator wózka widłowego / Pracownik magazynu z Prawem Jazdy kat. B

Miejsce pracy: Radomsko

Zadania jakie na Ciebie czekają:
• Obsługa magazynu,
• Rozładunek/załadunek,
• Transport komponentów pomiędzy linią produkcyjną a magazynem
• Obsługa wózka widłowego

Nasze wymagania, są niewielkie - sprawdź sam:
• Kurs na wózek widłowy potwierdzony egzaminem UDT
• Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

W zamian oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, docelowo możliwość umowy o pracę bezpośrednio z zakładem po okresie próbnym
• Stawkę godzinową + dodatek nocny
• Dla osób do 26 r.ż - możliwość złożenia oświadczenia PIT-0 – kwota brutto będzie twoją kwotą netto
• Terminowe wypłaty
• Pracę w godzinach 6-14,14-22,22-6
• Szkolenia wdrażające w obowiązki
• Stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia
Dla osób które podejmą pracę jeszcze w sierpniu przewidujemy premie powitalne :)

* Po przepracowaniu 168 h
Masz pytania?
Zadzwoń pod numer 663 - pokaż numer telefonu - 663 330 218 bądź wyślij SMS o treści „WÓZEK” – oddzwonimy z ofertą!
Nie czekaj!
Ilość miejsc ograniczona.

Nie czekaj!

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA