Praca na magazynie w Holandii

Miejsce pracy: Kluczbork
Region: Opolskie
Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki. Od założenia w 2003 roku firma rozwinęła się w międzynarodowo zarządzaną organizację zatrudniającą ponad 3000 pracowników w holandii i w Polsce.

Obecnie dla swojego holenderskiego klienta poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy w holandii na magazynie.

Zakres obowiązków:
- kompletowanie zamówień na magazynie
-pakowanie, przepakowywanie asortymentu typu: odzież, obuwie, torebki
-etykietowanie
-skanowanie

Wymagania:
- dyspozycyjność do wyjazdu
- dobry stan zdrowia
- dobra znajomość języka angielskiego mile widziana
- samodzielność na stanowisku pracy
- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
- legalną prace za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,
- zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora,
- firmowe zakwaterowanie,
- transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy,
- pełne ubezpieczenie.

Zadzwoń:
537 - pokaż numer telefonu - 537 805 896

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.

Oferty pracy Beetsma

Pracownik sklepu budowlanego
22 godziny temu z lento.pl
Pracownik magazynu - Psie Pole / Bierutowska
2 dni temu z lento.pl
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA