Podobne oferty pracy

Sprzedawca

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2300 PLN Zakres obowiązków Obsługa klienta, przygotowanie komopzycji kwiatowych

2018-11-15 21:30:55address
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

--> PRODUKCJA --> ciekawa praca, fajny...

pokaż opis

Stawiasz na rozwój zawodowy? Szukasz pracy od poniedziałku do piątku lub pracy dodatkowej? Chcesz zobaczyć jak wygląda produkcja kosmetyków największych światowych marek? Mamy dla Ciebie ofertę!Dla..

2018-11-15 15:54:36address
Wczoraj z Nuzle

Psycholog

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto 2500 - 2700 PLN Zakres obowiązków Przeprowadzanie badań i konsultacji psychologicznych u pacjentów szpitala, ZOL i hospicjum. Praca w godz. 8.00-15.35

2018-11-15 15:30:58address

Zastępca Kierownika Sklepu

pokaż opis

Zastępca Kierownika SklepuMiejsce pracy: SiedlceNASZE WYMAGANIA:* doświadczenie w pracy w sprzedaży, obsłudze klienta,* doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu,* rzetelność i uczciwość,* wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów

2018-11-15 15:10:09address
Wczoraj z monsterpolska.pl

Sprzedawca - Kasjer

pokaż opis

Sprzedawca – KasjerMiejsce pracy: SiedlceNASZE WYMAGANIA:* gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia(także w soboty i niedziele),* gotowość do pracy fizycznej,* rzetelność i uczciwość,* łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętn

Kierownik Perfumerii

pokaż opis

Jakie wyzwania czekają na Ciebie w Douglas? Efektywne zarządzanie zespołem perfumerii Realizowanie planów sprzedażowych Dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta zgodne z filozofią Douglas Ważne dla nas, abyś posiadał… Minimum 2 lata..

2018-11-15 14:40:34address
Wczoraj z pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

pokaż opis

Zadania: Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych Klientom Detalicznym Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z aktualnymi Klientami Monitorowanie zakresu korzystania przez Klientów z usług oferowanych przez

2018-11-15 14:14:13address
Wczoraj z praca.pl

Siedlce- praca dodatkowa dla Hostess

pokaż opis

SAVOIR Group Sp. z o.o. Aktualnie poszukujemy Hostess do rozdawania darmowych próbek znanego producenta sosów, dodatków do dań na terenie wskazanego sklepu spożywczego. Miejsce pracy: market/sklep..

2018-11-15 14:01:41address