Praca na magazynie - Annopol - 18 zł brutto/h

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Warszawa, Targówek (Annopol)

Opis stanowiska:

- prace magazynowe

- kompletowanie zamówień

- rozładunek i załadunek paczek

- etykietowanie towaru

Wymagania:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku 8 godzin

- chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

- umowę zlecenie - zatrudnienie od zaraz w ramach pracy tymczasowej

- stawkę godzinową: 18 zł brutto,

- elastyczny grafik pracy,

- pracę również dla osób uczących się i studiujących,

- możliwość dłuższej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 754 - pokaż numer telefonu - 7, REGON 160 - pokaż numer telefonu - , KRAZ 2590.

Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO

Oferty pracy OTTO

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA