Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Recepcjonista

Balticpersonal GmbHpokaż opis

Wynagrodzenie: od 6000 do 7000 zł netto miesięcznie Co oferujemy?umowę o pracęcały etatmożliwość pobierania zaliczekmożliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzinzakwaterowanieCzego oczeku

2021-12-02 17:16:02
5 dni temu z dryg.pl

Kelnerk_ka

Molo Busolapokaż opis

Poszukujemy kelnerów i kelnerek do pracy sezonowej. Szczególnie zależy nam na osobach chętnych do pracy, znających języki obce. Doświadczenie mile widziane

2021-12-03 10:59:01
4 dni temu z facebook.com

Pokojowa

HOTEL WODNIKpokaż opis

Oferta Pracy: POKOJOWA Wymiar czasu pracy: cały etat rodzaj pracy: fizyczna Hotel Wodnik *** to firma z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem, które pozwala utrzymać stabilną pozycję na rynku usług turystycznych. Hotel położony jest na..

2021-12-01 12:05:16
6 dni temu z Nuzle

Kucharz

Oferta Pracy: KUCHARZ Wymiar czasu pracy: CAŁY ETAT rodzaj pracy: FIZYCZNA Hotel Wodnik *** to firma z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem, które pozwala utrzymać stabilną pozycję na rynku usług turystycznych. Hotel położony jest na..

2021-12-01 12:05:15

Specjalista ds. Marketingu Social Media i Sprzedaży

Hotel Wodnik *** to firma z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem, które pozwala utrzymać stabilną pozycję na rynku usług turystycznych. Hotel położony jest na wysokim klifie, zaledwie 20 metrów od morza. Zależy nam na pracownikach,..

2021-12-01 12:05:13

Pokojowa

INTERFERIE SApokaż opis

Zakres obowiązków:Przygotowywanie pokoi do przyjazdu gości: wymiana pościeli, mycie okien, mycie i dezynfekcja łazienek i toalet. Praca w Ustroniu Morskim w godz. 7-15, 10-18 również w soboty i niedziele. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie:

2021-11-29 18:40:26
8 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Barman

Ewa Laskoska Lambert Travelpokaż opis

Zakres obowiązków:obsługa barmańska gości w Hotelu Lambert **** Medical Spa Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakJęzyk: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkującyUprawnie

2021-11-17 18:40:17
20 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Kucharz

Osrodek wypoczynkowypokaż opis

Przyjmę do pracy na sezon letni kucharkę lub kucharza - do 8.000 zł+zakwaterowanie+wyżywienie

2021-11-16 18:48:53
21 dni temu z lento.pl

Kelner

Zakres obowiązków:Obsługa kelnerska gości w restauracji i barach Hotelu Lambert**** Medical Spa Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakJęzyk: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 -

2021-11-16 18:40:16
21 dni temu z Centralna baza ofert pracy