Praca na kuchni w Kłodzku

Znaleźliśmy 2 oferty

Kucharz

Twój zakres obowiązków, Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy., Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw...

2024-04-10 15:40:51
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Compass Group Poland
15 dni temu z pracuj.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:Do Twoich zadań należeć będzie:lepienie tradycyjnych pierogów,przyrządzanie pozostałych produktów garmażeryjnych.Oczekujemy:chęci do pracy,dobrej organizacji pracy,umiejętności samodzielnej pracy jak i współpracy w zespole,komunikat

2024-02-06 18:40:59
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
79 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku