Praca na kuchni w Bełchatowie

Znaleźliśmy 2 oferty

Kucharz

Zakres obowiązków:Przygotowanie posiłków Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznychInne wymagania: komunikatywność, pracowitość Wynagrodzenie brutto: od 4 2

2024-04-16 18:41:18
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
RESTAURACJA HOTEL SANTIN BOGUMIŁA PUCELIK
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Kucharz

Zakres obowiązków:Przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków, dbanie o porządek, dobra organizacja czasu pracy. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY (wymagany

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Skorpion