praca na hali magazynowej dla osób z orzeczeniem

Miejsce pracy: Zgierz
Region: Łódzkie
Do twoich obowiązków należeć będzie:

• Kontrola ilościowa
• Segregacja
• Pakowanie

• Cechuje Cię zaangażowanie w pracę zespołową
• Masz zdolności manualn
- orzeczenie o niepełnosprawności warunek konieczny

kandydatom zaoferujemy:

• Stabilne zatrudnienie- umowę o pracę możliwością związania się z firmą na stałe
• Nowe, wyższe wynagrodzenie zawsze na czas- 2850 (w tym premia frekwencyjna)
• Praca od poniedziałku do piątku
• Bezpłatny transport
• Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej z dostępem do stołówki
• Premię za polecenie pracownika
- pakiet socjalny
• Paczki świąteczne

Podobne oferty pracy:

Elektryk, ITZU, Belgia

Jesteśmy agencją pracy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Rekrutujemy tysiące pracowników rocznie. Nasza oferta dla Ciebie to nie tylko stanowisko adekwatne do Twoich umiejętności, to także wybór miejsca..

2022-09-30 18:02:36
InterKadra Sp. z o. o
Wczoraj z hrlink.pl

Inżynier jakości

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska..

2022-09-30 18:02:29
LeasingTeam Group

PRACOWNIK PRODUKCJI maszyn z j. ang, darmowe...

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kan

2022-09-30 17:05:14
Agencja Pracy Koncepcja
Wczoraj z lento.pl

Magazynier - Pracownik Sortowni Paczek

Twój zakres obowiązków, Rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki., Przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata., Zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć..

2022-09-30 16:40:26
Inwork SP Z O. O
Wczoraj z pracuj.pl

elektromechanik

Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem Wynagrodzenie brutto: od 307 PLN Zawód: Elektromechanik pojazdów samochodowych* Wymagania inne:

2022-09-30 09:00:12
MCK Łódź
Wczoraj z Ochotnicze Hufce Pracy

lakiernik

Zakres obowiązków: zgodnie z wybranym zawodem-lakiernik Wynagrodzenie brutto: od 307 PLN Zawód: Lakiernik Wymagania inne:

MCK Łódź

Pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków, przyjmowanie surowców do produkcji pasz na kosz zasypowy, przygotowywanie paszy przy użyciu ciągu technologicznym

2022-09-29 18:40:14
Hodowla Drobiu Beata Sztajerowska
2 dni temu z pracuj.pl

Operator maszyn budowlanych

Opis stanowiska praca na budowach realizowanych przez firmę Mile widziani obywatele Ukrainy, Załatwiamy dokumenty do złożenia wniosku o pobyt, oświadczenia, wizy oraz inne

2022-09-29 12:51:44
PRZEDSIEBIORSTWO BUDOWLANE BUDIREM
2 dni temu z praca.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA