Praca Mycie okien we Władysławowie

Znaleźliśmy 1 ofertę

Sprzątanie toalety park handlowy - Władysławowo... Nowe

Inne: - Inne (do negocjacji) Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: ??? ??? Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-04-29, koniec: 2024-08-31 Wynagrodzenie: 33 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do: 2024-0

2024-03-28 06:50:01
do 33 zł
Dzisiaj z pomocdomowa.pl
Podobne oferty pracy

Mycie okien

Firma sprzątająca zatrudni pracowników do mycia okien na Targu Rakowym praca od 8-15 przez 5 dni

2024-03-18 17:45:45
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Roka
Gdańsk +50km
10 dni temu z lento.pl

Mycie okien w domu. - Tuchom - Dorywczo, Jednorazowo

Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: poniżej 2 lat Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-03-11, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 50 zł za godzinę Ogłoszenie wa

2024-03-12 06:50:00
do 50 zł
Tuchom +40km
16 dni temu z pomocdomowa.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Władysławowo