Praca Mycie okien w Teresinie

Znaleźliśmy 2 oferty

Pracownik sprzątający z orzeczeniem Teresin ranna...

"EZT " to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych. Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymanie czystości pomieszczeń magazynowych, biurowych socjalnych i sanitarnych maszynowo i ręcznie. Od lat wspieramy zatrudnienie osób z

2024-04-18 14:56:26
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zakłady Usługowe
7 dni temu z lento.pl

Pracownik sprzątający

Zakres obowiązków:Sprzątanie hali maszynowo i ręcznie (do uzgodnienia), sprzątanie pomieszczeń biurowych socjalnych i sanitarnych przy magazynie. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: [Inne] : praca na umowę zlecenie

2024-04-18 18:41:17
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zakłady Usługowe EZT S.A
3,2
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Teresin