Praca Mycie okien w Namysłowie

Znaleźliśmy 1 ofertę

Super pracę budowa, i dla kobiet sprzatania domy

Super praca super warunki wykonczenia wnetrz kafelki itp mila atmosfera mala Firma rodzinna Male przytulne prywatne budowy często napiwki jedzenie picie Zapewniona super kwatera ogrod źródełko Zapewniony dojazd do pracy Mile widziane prawojazdy B doś

2024-02-29 14:19:28
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bauservice
28 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Mycie okien , 6 sztuk - Jelenia Góra

Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: ??? ??? Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-03-20, koniec: 2024-06-20 Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do:

2024-03-22 06:50:01
do 30 zł
6 dni temu z pomocdomowa.pl

Mycie okien

Nowa Ruda Info - Prywatny internetowy wortal Nowej Rudy. Informacje, wydarzenia, rozmaito�ci, aktualno�ci, agroturystyka, prasa, sport, galerie, og�oszenia, pogoda, pkp, pks

2023-12-13 08:49:13
Nowa Ruda +101km
106 dni temu z nowaruda.info
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Namysłów

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 72 897 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy