Praca Mycie okien w Kąty Wrocławskie

Znaleźliśmy 5 ofert

Sprzątanie biur budowy pon-pt, w godz:16-20:00...

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii..

2024-04-23 12:12:10
„Ochrona Juwentus” sp. z o.o
5,0
2 dni temu z erecruiter.pl

Pracownik sprzątający z grupą bezpłatny dowóz...

"EZT " to firma z ponad 30 - letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych. Aktualnie poszukujemy osób do utrzymania czystości obiektu w Nowej Wsi Wrocławskiej Kogo poszukujemy? osoby do utrzymania czystości hali ręcznie i maszynowo w godzinach

2024-02-28 13:39:54
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zakłady Usługowe
57 dni temu z lento.pl

Pracownik sprzątający - zakład produkcyjny

Twój zakres obowiązków, Utrzymanie porządku na hali produkcyjnej (praca z myjkami ciśnieniowymi), Praca w godzinach 06:00-14:00 od poniedziałku do piątku..

2024-04-16 15:40:40
Rodzaj pracy: Stała
Seris Konsalnet Holding S.A
2,2
9 dni temu z pracuj.pl

Sprzątanie biur

Zakres obowiązków:Sprzątanie biur, łazienek, korytarzy, odkurzanie, mycie podłóg, sanitariatów, wycieranie kurzy, dokładanie ręczników, papieru, wymiana worków w koszach. Około 84 godziny pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 16:00-20:00. Oferta

2024-04-24 18:41:23
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Ochrona Juwentus Sp. z o. o
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Pracownik sprzątający

Twój zakres obowiązków, Utrzymywanie czystości i porządku we wszystkich pomieszczeniach biura , Mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych, Dbanie o dostępność środków codziennego użytku w łazienkach, Sprzątanie klatki schodowej, dbanie o otoczenie,..

2024-04-03 19:40:04
Dynacon sp. z o.o
22 dni temu z pracuj.pl