Praca Mycie okien w Jasrzębiu Zdroju

Znaleźliśmy 2 oferty

MAGAZYNIER SUROWCA, PANIE NA OBSŁUGĘ (SPRZĄTANIE)

Zakłady Mięsne Haga Plus Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma branży mięsno-wędliniarskiej działająca od ponad 30 lat i będąca jednym z liderów rynku spożywczego w Polsce południowej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy MĘŻCZYZN na stanowis

2024-04-19 07:42:47
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ZAKŁADY MIĘSNE HAGA SP. Z O.O
4 dni temu z lento.pl

Dam pracę Pani sprzątającej

Poszukujemy osoby do sprzątania w apartamentach w Ustroniu. -Praca ma charakter dorywczy, poszukujemy osoby dyspozycyjnej czasowo w tygodniu i w weekendy. O zleceniu informujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem lecz z uwagi na charakter pracy, nie jesteś

2024-02-21 09:08:52
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Lux Apart Ustroń
62 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Praca dodatkowa mycie okien

Zatrudnię doświadczoną panią do pracy dodatkowej przy myciu okien w centrum Katowic. Wymagana dokładność podczas wykonywania pracy

2024-04-15 14:22:11
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
DAREX Dariusz Rachel
Katowice +43km
8 dni temu z lento.pl

Szukam pomocy domowej_sprzątanie, mycie okien...

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: ??? ??? Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-03-27, na czas nieokreślony Wynagrodze

2024-03-29 06:50:01
do 30 zł
Gliwice +36km
25 dni temu z pomocdomowa.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Jastrzębie Zdrój

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 259 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy