Praca Mycie okien w Bolesławcu

Znaleźliśmy 2 oferty

Sprzątanie obszarów biurowo-socjalnych

Miejsce pracy: Bolesławiec ul. Przemysłowa Zainteresowanych ofertą proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 728 880 978. Firma sprzątająca zatrudni pracowników do sprzątania obszarów biurowo-socjalnych przy ul. Przemysłowej w Bolesławcu. Praca od po

2024-04-19 13:32:12
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
HS Multiservices sp. z o.o
4 dni temu z lento.pl

Sprzątanie powierzchni magazynowych - 31,5 zł/h...

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znale

2024-04-18 18:30:01
Grupa Progress
5 dni temu z traffit.pl
Podobne oferty pracy

Mycie okien , 6 sztuk - Jelenia Góra

Dodatkowe obowiązki: - Mycie okien Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: ??? ??? Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: Pełny etat Wymiar czasowy: Początek: 2024-03-20, koniec: 2024-06-20 Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do:

2024-03-22 06:50:01
do 30 zł
32 dni temu z pomocdomowa.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mycie okien Bolesławiec

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 258 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy