Praca - możliwość wyjazdu dla par

Miejsce pracy: Limanowa
Region: Małopolskie
Agencja pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849 dla swojego partnera w holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Praca na produkcji kwiatów doniczkowych: trawy ozdobne w holandii
BRAK KWARANTANNY

Opis stanowiska:
- różne etapy pracy przy kwiatach, roślinach i trawach ozdobnych: etykietowanie, pakowanie, przygotowywanie do wysyłki

Wymagania:
- praca na dłuższy lub krótszy okres
- motywacja

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie - 10,24 Euro/ godzinę brutto BRAK WIEKÓWKI
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w holandii
- ubezpieczenie holenderskie
- zakwaterowanie - w pełni wyposażone mieszkanie służbowe
- praca w systemie zmianowym
- codzienne dojazdy z/do pracy
- pomoc polskiego koordynatora
- cotygodniowe wypłaty na konto
- możliwość wyjazdu w parze - wspólna praca i zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie www.europersonnel.pl
Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze w Sędziszowie Małopolskim, ul. Fabryczna 4/4.

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 - pokaż numer telefonu - 17 222 7824, 17 222 - pokaż numer telefonu - 17 222 7137, 797 - pokaż numer telefonu - 797046128 lub 690 - pokaż numer telefonu - 690184833

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu!
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy Euro Personnel Agencja Pracy

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA