Praca- Monter/ka - Jelcz-Laskowice - ZADZWOŃ!

Miejsce pracy: Jelcz Laskowice
Region: Dolnośląskie
MONTER/KA
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice/ Oława

Nasza oferta:
• Szkolenie wdrażające,
• Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People,
• Atrakcyjne stawki godzinowe,
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie,
• Prace w systemie 3 zmianowym,
• Umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS
• Grupowe ubezpieczenie na życie,
• Zaplecze socjalne,
• Pracę w młodym zespole,

Twoje zadania:
• Praca przy montażu pasów bezpieczeństwa oraz przy produkcji poduszek powietrznych

Nasze oczekiwania:
• Dokładności,
• Zaangażowanie w powierzone zadania,
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Jesteś zainteresowany/a? Masz więcej pytań?
Zadzwoń pod numer 505 - pokaż numer telefonu - 505 273 814 bądź wyślij sms o treści „ MONTER/KA” – oddzwonimy z ofertą!
Nie czekaj aż ktoś inny zajmie Twoje miejsce

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA