Praca Montaż zlewów w Jeleniej Górze

Znaleźliśmy 4 oferty

Spawacz / Hydraulik - poszukiwani Praca Niemcy

SPAWACZ / HYDRAULIK Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli: Posiadasz odpowiednie doświadczenie Jesteś sumienny, uczciwy i zaangażowany w pracę Masz własną firmę i dokument A1 jęz

2024-03-20 13:31:02
9 dni temu z jelonka.com

Hydraulik

Zakres obowiązków:-samodzielne prace hydrauliczne,podjmownie decyzji w razie nieobecności pracodawcy. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: hydraulikaUprawnienia: Prawo jazdy kat. B, komunikatywność Wynagrodzeni

2024-01-18 18:40:58
od 4250 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Arkadiusz sobota hydroaro
71 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Praca dla hydraulika

Firma budowlana poszukuje doświadczonych hydraulików. Praca na terenie Belgii, Brugge Praca dla hydraulikaOczekujemy doświadczenia w pracy jako hydraulik własnej działalności lub gotowości do jej założenia mile widziana komunikatywna znajomość j. ang

2024-03-07 11:00:45
REGESS
22 dni temu z gowork.pl

Hydraulik #Praca

Polska firma budowlana podejmie współpracę wykwalifikowanym i odpowiedzialnym hydraulikiem na własnej działalności gospodarczej, A1 ze znajomością języka angielskiego. Praca na terenie Belgii/ Sint-Truiden.Hydraulik #PracaObowiązki - wykonywanie i mo

2024-03-03 07:01:00
REGESS
26 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż zlewów Jelenia Góra