Praca Montaż zlewów w Białymstoku

Znaleźliśmy 8 ofert

Doradca Handlowy w Dziale Hydrauliki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi Klientami Działu Hydrauliki, - Kompleksowe doradztwo produktowe, projektowe i techniczne, - Poszerzanie bazy kontaktów, - Współpraca przy tworzeniu planów sprzedażowych oraz ich realiz

2024-03-25 11:30:28
Smart-HR
4,3
24 dni temu z aplikuj.pl

Hydraulik

Zakres obowiązków: - Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych w budynkach - Montowanie i demontowanie rur, zaworów, pomp oraz innych elementów hydraulicznych - Diagnozowanie i usuwanie awarii w systemie hydraulicznym - Wyko

2024-03-22 10:25:11
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hydrogaz
27 dni temu z lento.pl

praca dla hydraulikow w holandii

Firma Tech Company dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko Hydraulik. Jesteś doświadczonym Hydraulikiem zadzwoń lub napisz . Wymagania : -Doświadczenie zawodowe -j.angielski lub holenderski (komunikatywny) -prawo jazdy kat.B -mile widziany w

2024-03-18 09:59:32
Tech Company
31 dni temu z lento.pl

Hydraulik

Letniskowo sp. z o.o., białostocki producent domów mobilnych, poszukuje hydraulika do naszej siedziby przy ulicy Elewatorskiej w Białymstoku. Oferujemy: - pracę na pełen etat w nowoczesnej, ogrzewanej hali produkcyjnej, - brak wyjazdów,..

2024-04-03 15:23:53
LETNISKOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
15 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Zatrudnię Hydraulika

DO NAPRAW, MODERNIZACJI I KONSERWACJI INSTALACJI SANITARNYCH (WODNYCH, KANALIZACYJNYCH, GRZEWCZYCH)…

2024-03-30 12:30:02
19 dni temu z bialystokonline.pl

Hydraulik

Twój zakres obowiązków, Montaż, naprawa i konserwacja instalacji hydraulicznych, Diagnozowanie usterek w instalacjach hydraulicznych i ich usuwanie, Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych c.o. i c.w.u., Montaż i serwis instalacji..

2024-04-10 11:40:36
TECH SERWIS 24 sp. z o.o
8 dni temu z pracuj.pl

Hydraulik

Zakres obowiązków:instalacje sanitarne, wodno kanalizacyjne3 miesiące umowa zlecenie, później umowa o pracę Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: minimum rok doświadczenia przy instalacjach sanitarn

2024-04-04 18:41:10
do 8000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hydrosun spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
14 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Hydraulik - Monter instalacji sanitarno-grzewczych

Twój zakres obowiązków, Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, Montaż instalacji grzewczych, Montaż instalacji gazowych, Wykonywanie połączeń hydraulicznych, Wykonywanie prób szczelności instalacji, Ustalanie tras oraz montaż rur i kształtek,..

2024-04-04 14:40:43
14 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż zlewów Białystok