Praca Montaż szalunków w Kędzierzynie Koźle

Znaleźliśmy 5 ofert

Cieśla Szalunkowy - Austria

Agencja Pracy Euro Group wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5761, dla swojego partnera w Austrii prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko cieśla szalunkowy. Wymagania:..

2024-02-06 13:49:29
Euro Group
52 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Cieśle szalunkowi-praca w Austrii

Oferta pracy dla cieśli szalunkowych ( mile widziane brygady2-3osobowe ) na systemach Doka/Peri. Wymagane doświadczenie zawodowe oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Umowa o pracę warunki austriackie ( 13 +14 pensja) Transport w zakresie

2024-03-22 14:10:29
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Inna
Arcco
7 dni temu z lento.pl

MURARZ, CIEŚLA - CAŁOROCZNA praca w Niemczech

Polska firma przyjmie na stałe do pracy na budowę w Niemczech osoby na stanowisko MURARZ, CIEŚLA OFERUJEMY : -Legalne zatrudnienie w Niemczech w ramach oddelegowania przez firmę polską -Umowę o pracę -Pełne ubezpieczenie w Polsce , -Atrakcyjne wynagr

2024-02-29 13:02:51
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Firma Budowlana
29 dni temu z lento.pl

Cieśla-zbrojarz

Zakres obowiązków:Zakres czynności cieśli-zbrojarza np. szalunek, zbrojenie, pomoc przy betonowaniu. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: dyspozycyjność do pracy w tereniePraca pon.-pt. 7-15Miejsce pracy: p

2024-03-21 18:41:24
do 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Gerard gola firma inżynierska alog gerard...
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Cieśla szalunkowy

Zakres obowiązków:Wykonywanie szalunków, demontaż szalunków. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Cieśla szalunkowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: wymagane umiejętności cieśli szalunk

2024-01-17 18:41:01
do 6500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Sg budownictwo patryk szyszko mariusz glądalski...
72 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż szalunków Kędzierzyn Koźle