Praca Montaż szalunków w Jędzejowie

Znaleźliśmy 3 oferty

CIEŚLA, umowa na czas nieokreślony, Szukamy cieśli...

CIEŚLA, umowa na czas nieokreślony, Szukamy cieśli szalunkowych, pomocników, JĘDRZEJÓW..

2024-04-03 09:45:04
22 dni temu z anonse.com

Cieśla-zbrojarz

Zakres obowiązków:Prace na budowie na terenie województwa świętokrzyskiego Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 000 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony

2024-04-10 18:41:25
do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Tigma development spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4,0
15 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Cieśla- zbrojarz

Zakres obowiązków:Praca na budowie na terenie województwa świętokrzyskiego.Szczegółowe informacje: www.tigma-bud.pl Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Cieśla*Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: prawo jazdy kat B Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do

2024-04-05 18:41:25
Tigma-bud sp. z o.o
3,9
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż szalunków Jędrzejów