Praca Montaż szalunków w Chorzowie

Znaleźliśmy 5 ofert

CIEŚLA, MURARZ - całoroczna praca w NIEMCZECH

Polska firma przyjmie na stałe do pracy na budowę w Niemczech osoby na stanowiska: MURARZ, CIEŚLA OFERUJEMY : -Legalne zatrudnienie w Niemczech w ramach oddelegowania przez firmę polską -Umowę o pracę -Pełne ubezpieczenie w Polsce , -Atrakcyjne wynag

2024-02-29 13:02:51
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wojdyła Nieruchomości
29 dni temu z lento.pl

Zatrudnimy cieślę, dekarza i stolarza

Praca (umowa o pracę) dla cieśli, dekarzy i stolarzy, przy budowle domów drewnianych technologii szkieletowej i sumikowo-łątkowej oraz z bali. Tel : 503579787

2024-02-24 13:44:39
EDD System
34 dni temu z lento.pl

Stolarz. Cieśla budowlany. Dekarz

Zatrudnimy stolarza, cieślę budowlanego i dekarza. Budujemy domy z bali, szkieletowe i sumikowo łątkowe

2024-02-24 11:40:10
E.D.D

CIEŚLA BUDOWLANY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: podstawowe - Zawody: Cieśla* - Uprawnienia: zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m - Inne wymagania: pmile widziane doświadczenie w zawodzie - Przeznaczone wyłącznie d

2024-03-13 07:31:10
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY DEKARSKO-BLACHARSKI...
1,0
16 dni temu z aplikuj.pl

Cieśla budowlany

Zakres obowiązków:wykonywanie wszelkich konstrukcji z drewna niezbędnych na placu budowy Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Cieśla*Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 mInne wymagania: pmile widziane doświ

2024-03-12 18:41:20
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
1,0
17 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż szalunków Chorzów