Praca Montaż rusztowań w Krośnie

Znaleźliśmy 3 oferty

Pracownik budowlany

Firma "Krospol" Stachura sp.j. zatrudni pracowników na stanowisko:Pracownik budowlanyoferujemy:- umowę o pracę na pełny etat

2024-04-17 16:25:02
8 dni temu z krosno24.pl

Przyjmę do pracy przy układaniu kostki brukowei , mile widziane uprawnienia na koparke ,prawo jazdy na ciagnik rolniczy ,doświadczenie w branży budowlanej Praca w Krośnie i okolicach

2024-04-18 16:25:02
7 dni temu z krosno24.pl

Zakres obowiązków:Wykonywanie prac budowlanych, wykonywanie wylewek betonowych, przygotowywanie podłoża pod wylewki. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określo

2024-04-24 18:41:32
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż rusztowań Krosno