Praca Montaż rusztowań w Bydgoszczy

Znaleźliśmy 6 ofert

Samodzielnych Pracownikow Budowlanych

Przyjmę samodzielnych pracownikow lub Ekipę 2-osobowa od zaraz na umowę zlecenie. Wymagane doświadczenie w remontach i wykańczaniu wnętrz.; Sucha zabudowa, glazura, malowanie, szpachlowanie, tapetowanie, montaż okien i drzwi, drobne prace murarskie i

2024-03-18 16:49:02
Rodzaj pracy: Stała
11 dni temu z lento.pl

Pracownik budowlany

Pracownik na budowę. Praca przy różnych etapach prac budowlanych, od fundamentowania po wykończenia. Praca od zaraz. Oferty prosimy kierować pod podany numer telefonu: 501-691-950

2024-01-01 16:37:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MZT
88 dni temu z lento.pl

Twój zakres obowiązków, Pracownik budowlany jest osobą zatrudnioną na budowie, który ma za zadanie wykonywanie różnych prac i czynności związanych z budową. Zakres obowiązków pracownika budowlanego jest bardzo szeroki i może obejmować wiele..

2024-03-17 21:40:04
Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane hydro-kor...
12 dni temu z pracuj.pl

Pracownik budowlany(nr 0739)

Zakres obowiązków:wykonywanie prac ogólnobudowlanych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNSystem wynagradzania:Czasowo-premiowy ze staw. miesRod

2024-03-13 18:41:18
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
BUDOWNICTWO-SAJDAK Mieczysław Sajdak
16 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Pracownik budowlany - Murarz

Twój zakres obowiązków, Каменщик без знания языка!, Układania cegieł silikatowych na kleju oraz ścianek działowych z gazobetonu., , Język niewymagany, Umowa zlecenie, Bez zakwaterowania, od 35 zł za m2, praca w Bydgoszczy, Toruniu i okolicach..

2024-03-14 13:40:47
KRIS-REKORD Sp. z o.o
15 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, Wykonywanie prac budowlanych zgodnie z projektem, Montaż i demontaż rusztowań, Prace związane z układaniem fundamentów, ścian, stropów i dachów, Dbanie o porządek na placu budowy..

2024-03-11 00:40:10
18 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Montaż rusztowań Bydgoszcz