Praca - Magazynier NOWY SĄCZ

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Region: Małopolskie
Firma z branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek zatrudni osobę na stanowisko:
magazynier
Opis stanowiska:
- przyjmowanie towaru – sprawdzenie, czy rodzaj, ilość i jakość są zgodne z dowodem nadania otrzymanym od dostawcy
- przechowywanie towaru – decydowanie o rozmieszczeniu w magazynie , zabezpieczenie przed pożarem, zalaniem itp.
- utrzymywanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów
- wydawanie towaru odbiorcom
- informowanie o zasobach magazynowych i konieczności uzupełnienia zapasów, inwentaryzowanie
- sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru
- prowadzenie dokumentacji magazynowej
Wymagania:
- obsługa komputera, wózka podnośnikowego
- znajomość programu komputerowego Microsoft Office
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- sumienność, dokładność, odpowiedzialność
- dobra pamięć, podzielność uwagi, łatwość wykonywania kilku czynności jednocześnie
- duża sprawność fizyczna
- mile widziana znajomość oprogramowania Comarch XL oraz branży materiałów eksploatacyjnych
- doświadczenie na w/w stanowisku
Zapewniamy:
- umowę o pracę po okresie próbnym
- pracę w młodym zespole ludzi
- szkolenia produktowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV + zdjęcie na adres mailowy: praca@icplus.pl
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy PPHU InterCom_plus

Zatrudnimy osobę na stanowisko: magazynier
2 tygodnie temu z lento.pl
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA