Praca Lublin od zaraz, produkcja, dużo wolnych miejsc

Miejsce pracy: Lublin
Region: Lubelskie
Poszukujemy osób do wsparcia produkcji.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego- u nas możesz je zdobyć! Zapewniamy szkolenia!

Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:

• wsparcie produkcji branża motoryzacyjna- felgi
• prace manualne

Nic trudnego! DOŁĄCZ do naszej zgranej EKIPY!

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

• Umowę zlecenie z pełnymi składkami zus (możliwość płatnego chorobowego)
• Wynagrodzenie z konkurencyjną stawką godzinową + DODATKI (sobota + 50%, niedziela +100%, zmiana nocna +3,94 do każdej godziny)
• Wsparcie dedykowanego koordynatora
• Pracę w systemie 3-zmianowym
• Dodatkowe Benefity Grupowe ubezpieczenie PZU na preferencyjnych warunkach, NNW, PPK
• Szybkie formalności w telefonie np. dostęp do przepracowanych godzin
• Masz znajomych zainteresowanych pracą? Mamy Płatny system poleceń pracowniczych, polecaj do pracy i zarabiaj
• Do dyspozycji parking, zaplecze socjalne (stołówka, szatnia)

Dzwoń lub wyślij SMS o treści LUBLIN pod nr 512 - pokaż numer telefonu - 512 093 271, a oddzwonimy!

Oferty pracy AAS Recruitment

Operator maszyn sztancujących - umowa z zakładem
miesiąc temu z lento.pl
Doradca Techniczno-Handlowy - Klimatyzacja, Wentylacja...