Praca Lakierowanie samochodów w Opolu

Znaleźliśmy 3 oferty

Lakiernik samochodowy Niemcy

2024-02-15 16:29:01
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Link2work
43 dni temu z elevatosoftware.com

Lakiernik Samochodowy (K/M)

Twój zakres obowiązków, Doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika samochodowego, Znajomość technologii napraw lakierniczych, Umiejętność doboru lakierów samochodowych, Dokładność i sumienność w powierzonych zadaniach, Umiejętność pracy w..

2024-03-18 16:40:32
Mazda Grupa Wróbel
3,7
11 dni temu z pracuj.pl

Lakiernik samochodowy

Zakres obowiązków:przygotowanie i lakierowanie pojazdów, możliwość zakwaterowania Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane zawodowe i doświadczenie na stanowisku lakier

2024-02-22 18:41:16
do 8000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Lukoszek group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
36 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Lakierowanie samochodów Opole