Praca - Kreślarz AutoCAD 2D i 3D

Miejsce pracy: Morąg
Region: Warmińsko-mazurskie
Zadania osoby na stanowisku:

Prowadzenie i koordynowanie projektów związanych z tworzeniem nowych i modyfikowaniem istniejących produktów

tworzenie i modyfikacja rysunków technicznych (2D i 3D).

rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

Optymalizacja i modernizacja rozwiązań konstrukcyjnych,

opracowanie parametrów dla procesów produkcyjnych konstrukcji urządzeń.

Przygotowanie programów do maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

Język angielski mile widziany

Umiejętność posługiwania się Microsoft Office

Znajomość programów 3D-CAD, inventor,

Umiejętność pracy pod presją i dotrzymywania terminów,
Ogłoszenie pochodzi z lento.pl