Podobne oferty pracy

Praca asystent projektanta , kreślarz cad

Poszukuje, osoby ze znajomością programu typu CAD ( wykonywanie rysunków architektonicznych, konstrukcyjnych. Mile widziane wykształcenie w kierunku związanym z budownictwem. praca 1/2 etatu,cały etat, elastyczne godziny pracy. np dla studenta. Dodat

2024-03-20 13:33:19
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Graficad
9 dni temu z lento.pl

Kreślarz cad

Zakres obowiązków:Sporządzanie rysunku technicznego w technice CAD. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweWymagania dodatkowe: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Inne wymagania: Wykształcenie techniczne. Doświadczenie w ob

2024-03-18 18:41:49
do 6500 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
2020 furniture design spółka z ograniczoną...
11 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Kreślarz 2D/3D - staż

Kreślarz 2D/3D - staż Obowiązki Rewizja dokumentacji technicznej, wprowadzanie poprawek i usprawnień do dokumentacji, generacja dokumentacji produkcyjnej. Wymagania Student lub absolwent studiów technicznych, umiejętność czytania rysunku technicznego

2024-03-05 11:00:26
MERCOR SA
24 dni temu z gowork.pl

Product Manager

Product ManagerTwój zakres obowiązków tworzenie projektów produktowych i ich wdrażanie zarządzanie cyklem życia produktu opracowanie technologicznych wytycznych wobec produktu oraz procesu jego wytwarzania kontrola jakości i planowanie działań mający

2024-03-01 07:00:44
Biofeed Sp. z o.o
2,0
28 dni temu z gowork.pl

Wymagania: student lub absolwent studiów technicznych, umiejętność czytania rysunku..

2024-02-22 10:21:05
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Mercor
36 dni temu z trojmiasto.pl

Praca - Kreślarz AutoCAD 2D i 3D

Zadania osoby na stanowisku: Prowadzenie i koordynowanie projektów związanych z tworzeniem nowych i modyfikowaniem istniejących produktów tworzenie i modyfikacja rysunków technicznych (2D i 3D). rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, Optymal

2024-02-02 08:18:47
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ABCZER
56 dni temu z lento.pl