Praca Kierowanie autobusem w Tarnowie

Znaleźliśmy 2 oferty

KIEROWCA AUTOBUSU (O)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Inne wymagania: Wymagania: prawo jazdy kat. D, uprawnienia do przewozu osób (kod 95). Praca w Tarnowie i okolicach, od pon. do niedz., w godz

2024-04-06 07:31:12
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE...
3,4
13 dni temu z aplikuj.pl

Kierowca autobusu (o)

Zakres obowiązków:Kierowca autobusu Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: Wymagania: prawo jazdy kat. D, uprawnienia do przewozu osób (kod 95). Praca w Tarnowie i okolicach, od pon. do niedz., w god

2024-04-05 18:41:15
od 4800 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
3,4
14 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Kierowanie autobusem Tarnów