Praca Kierowanie autobusem w Białymstoku

Znaleźliśmy 2 oferty

Kierowca autobusu

Zakres obowiązków:Kierowca autobusu kursującego na regularnych, podmiejskich, okazjonalnych oraz turystycznych liniach pracujący w różnych godzinach w zależności od grafiku ustalonego w turnusach miesięcznych, na terenie działalności Spółki w oddzial

2024-04-17 18:41:27
do 7900 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PODLASKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA NOVA S.A
2,3
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zakres obowiązków:Prowadzenie autobusu zgodnie z wytyczoną trasą i wg. rozkładu jazdy oraz obsługa pasażerów zgodnie z instrukcją przewoźnika. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: prawo jazdy kat

do 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Kierowanie autobusem Białystok