Podobne oferty pracy

Psychologa do pracy dorywczej na terenie Lęborka

Firma Gwarant-Tomczyk Sp. jpokaż opis

Firma "Gwarant " - Tomczyk sp.j. zatrudni do pracy dorywczej na terenie Miasta Lęborka osobę posiadającą kwalifikacje do wykonywania zawodu: - psychologa, Mile widziane doświadczenie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV pod adres e-mail. lu

2020-08-11 13:40:30
Wczoraj z lento.pl

Firma zatrudni osoby do specjalistycznych usług...

Firma Gwarantpokaż opis

Firma "Gwarant " - Tomczyk sp.j. zatrudni do realizacji specjalistycznych usług opiekuńczych na terenie Miasta Lęborka osoby posiadające kwalifikacje do wykonywania zawodu: - asystenta osoby niepełnosprawnej, - opiekunki środowiskowej, - opiekuna med

Opiekunki do osób starszych, chorych na terenie...

Firma "Gwarant " - Tomczyk sp.j. zatrudni osoby w charakterze opiekunki osób starszych na terenie Lęborka mile widziane ukończone kursy dające wiedzę w zakresie opieki nad osobami starszymi. Mile widziane doświadczenie Kontakt: tel. 539 999 904 lub d

ślusarz

ELTOM Tomasz Cisakpokaż opis

Zakres obowiązków:ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakInne wymagania: doświadczenie mile widziane Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas okreś

2020-08-10 18:40:17
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Stała opieka dla starszej Pani w Lęborku - Lębork...

pokaż opis

Poszukuję sumiennej z doświadczeniem i sercem opiekunki dla starszej chodzącej Pani na stałe na zasadach obecnie obowiązujących. W przypadku osoby z Ukrainy wymagana będzie cała procedura. Wymagane referencje, zdjęcia oraz wypis z rejestru o niekaral

2020-08-10 15:10:14
2 dni temu z OpiekaSeniora.pl

Technolog produkcji

BERTRANDpokaż opis

Technolog Produkcji – Stolarka Aluminiowa Miejsce pracy: Luzino Zakres obowiązków: projektowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z obowiązującymi normami bieżąca obsługa zleceń produkcyjnych tworzenie specyfikacji materiałowych w

2020-08-10 13:44:43
2 dni temu z lento.pl

Pracownik Obsługi Klienta

Fundacja Aktywizacjapokaż opis

Pracownik obsługi klienta- Oferta dla osób z niepełnosprawnościami Agencja Zatrudnienia Fundacja Aktywizacja aktualnie prowadzi: Projekt aktywizacji zawodowej kierowany dla osób z niepełnosprawnościami umożliwiający podjęcie zatrudnienia na..

2020-08-10 13:04:18
2 dni temu z Nuzle

Magister Farmacji Lębork

Apteka GEMINIpokaż opis

Stacjonarna

2020-08-10 10:21:04
2 dni temu z trojmiasto.pl