Praca - HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I CO - Berlin - Niemcy - ATRAKCYJNE WARUNKI - od z

Miejsce pracy: Berlin
Region: Kujawsko-pomorskie
Agencja zatrudnienia Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce z
siedzibą w Poznaniu (wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr
8945) jest polskim oddziałem niemieckiej agencji pracy tymczasowej
Limes Consult GmbH, która od 20 lat świadczy usługi dla niemieckich
przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem
głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej.

miejsce pracy: Berlin / brandenburgia

doświadczenie - wiarygodność - jakość
wybierz nas - wybierz limes!

Zakres zadań:

- montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według projektu
wykonawczego
- instalacja rur wielowarstwowych, rur miedzianych oraz rur ze stali
szlachetnej
- instalacja rur ht i sml (rury żeliwne)
- układanie przewodów kanalizacyjnych
- montaż systemów podtynkowych i armatury sanitarnej

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie (z kwalifikacjami zawodowymi lub bez)
- znajomość rysunku technicznego
- co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek
konieczny!)
- mile widziany własny środek transportu

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę - regulowaną zgodnie z taryfą bap
- obowiązkowe ubezpieczenie społeczne
- dodatek urlopowy i świąteczny
- długoterminowe delegowanie do pracy
- dobre i stabilne warunki pracy
- zapewnienie odzieży roboczej i drobnych narzędzi
- zapewnienie bezpłatnego zakwaterowania

jest to oferta pracy tymczasowej.

Działamy ekspresowo - przekonaj się - aplikuj teraz!

Oferty pracy Limes Consult Sp. z o .o. Oddział w Polsce

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA