Praca Gniezno, wsparcie produkcji, M - od zaraz DOJAZD

Miejsce pracy: Gniezno
Region: Wielkopolskie
Do wsparcia produkcji na terenie Gniezna poszukujemy osób zainteresowanych współpracą od zaraz.

Aktualnie posiadamy 2 oferty w tej lokalizacji na terenie zakładów producentów znanych marek.

Zadzwoń, a dobierzemy ofertę idealną dla Ciebie tel. 725 - pokaż numer telefonu - 725 252 684!
Z racji specyfiki stanowiska pracy oferta skierowana do Panów.

Lokalizacja: Gniezno ul. Słoneczna (dogodny dojazd komunikacja miejską linie nr 5 i 9) lub Cegielskiego.

Zakres obowiązków w zależności od stanowiska:

• wsparcie produkcji/kompletacji
• obsługa maszyn
• kontrola jakości

Nic trudnego! Zapewniamy przeszkolenie!

Oferujemy w zależności od stanowiska:

• stawkę godzinową- szczegóły w czasie rozmowy
• dodatki + 50% soboty, + 100 % niedziele
• 3 - zmianowy system pracy
• możliwość pracy w weekendy
• na start umowę zlecenie z pełnymi składkami zus (możliwość płatnego L4)
• możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod zakładem po okresie 6 miesięcy
• wsparcie dedykowanego koordynatora, wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy
• pakiet benefitów pozapłacowych- grupowe PZU na preferencyjnych warunkach, NNW
• szybki proces rekrutacji i wygodnie formalności w telefonie
• wgląd do przepracowanych godzin dzięki aplikacji Exact People GO
• program poleceń do pracy- Twój znajomy szuka pracy? Poleć, Zarabiaj i Pracujcie w zgranej Ekipie!
• dostępny parking

Aplikuj lub wyślij SMS o treści GNIEZNO, a oddzwonimy!
TEL. 725 - pokaż numer telefonu - 725 252 684

Oferty pracy Aas recruitment sp. z o.o.

Magazynier
3 dni temu z Centralna baza ofert pracy
Operator wsparcia produkcji
4 dni temu z Centralna baza ofert pracy
Operator/ka wsparcia produkcji
4 dni temu z pracuj.pl
Monter
5 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Podobne oferty pracy:

Operator myjni

Zakres obowiązków:mycie i kosmetyka aut Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracySposób a

2022-05-23 18:45:02
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

POMOCNIK PRODUKCJI z j. niemieckim, 160 km od...

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i..

2022-05-22 23:04:14
Agencja Pracy Koncepcja
2 dni temu z Nuzle

Magazynier/operator wózka widłowego

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy..

2022-05-20 15:06:32
LeasingTeam Group
4 dni temu z hrlink.pl

Pracownik Działu Obsługi Klienta - Planista Transportowy

Twój zakres obowiązków, centralny punkt komunikacji pomiędzy pracownikami obsługi klienta naszego partnera a firmami przewozowymi, w szczególności organizowanie przewozów transportowych rzeczy, ich monitorowanie i kontrola przebiegu, a w razie..

2022-05-20 14:40:39
Van der Wal Polska Sp. z o.o

Operator wytłaczarki

Masz motywację do pracy i Jesteś gotowy zacząć od zaraz? Napisz lub zadzwoń a my poinformujemy Cię o ofercie. Zespół z Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705) szuka pracownika. Miejsce pracy: Firma, w której będziesz pracować zajmuje się recyklingiem

2022-05-20 07:00:24
Charlie Works
4 dni temu z gowork.pl

Pakowacz/Pracownik produkcji – II zmiany

Praca polega na: obsłudze maszyny oraz jej przezbrojeniu, kontroli parametrów, układaniu opony w specjalnych miejscach w maszynie, obsługa skanera, współpraca z działem transportowym

2022-05-19 17:58:03
FALLWORK Sp. Z O. O
5 dni temu z fallwork.pl

Operator Wózka Widłowego

2022-05-19 12:37:15
ManpowerGroup Sp. z o. o
5 dni temu z pracazarogiem.pl

Pracownik Produkcji

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA